Paykasa Kart Satın Alımı

Paykasa Kart Satın Alımı

Bildiğiniz üzere internet ortamında son dönemlerde sanal hırsızların sayı artmış durumda. Bu sebeple internette alışveriş zamanı kullanacağınız kartların güvenlik seviyesinin en üst düzeyde olması gereklidir. Banka bilgilerinizin 3`cü bir kişinin eline geçmesi durumunda tüm bilgilerinin karşı tarafın eline geçmiş olacaktır. Sanal hırsız bilgilerinize erişim sağladıktan sonra hesabınızda olan tüm parayı çekebilme şansına sahip olacaktır. Yani tüm paranızı kaybetme durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tür problemlerle karşılaşmak istemiyorsanız paykasa kart almanızı tavsiye ederiz. Bu kartların tek kullanımlık olanları da bulunmaktadır. 10 europaykasa kart olanı satın alarak internet üzerinden tek seferlik alışveriş işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bu tür kartları internet üzerinde bulabilirsiniz. 10 euro`dan daha fazla alışveriş etmek isterseniz daha yüksek tutarlarda olan kartları tercih edebilirsiniz. Paykasa kartı sadece kod olarak alacaksanız ve bu kodu hiç kimse ile paylaşmamalısınız. İnternet ortamında paykasa kartları satışı yapan birçok site bulunmaktadır. Bu karta sahip olmak için banka havalesi yolunu ya da cep bank gibi ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Sanal ortam üzerinde alışveriş sırasında mağdur kalmamak için birçok kişi bu yöntemi kullanıyor. Payakasa sistemi güvenli alışveriş için gerekli ortamı sunduğu için 10 europaykasa kart günümüzün vazgeçilmezine gelmiş diyebiliriz. Bunun başlıca nedeni sadece tek kullanımlık olan kodların verilmesi ve hesabımızdaki miktar bittiği zaman kodun kendini imha etmesidir. 

Bu kartı kullanmanın diğer avantajı ise sizlerin kişisel bilgilerinizin ve banka hesaplarınızın kullanılmamasıdır. Ön ödemeli kart olan paykasa sizlere her bir ortamda rahatlıkla alışveriş yapmak için ortam sunmaktadır. Kartta bulunan euro birimi anlık olarak değerine uygun olarak alışveriş yapma imkanı sunmaktadır.

Paykasa Kart Satışı ve Kullanım Alanları

Paykasa kart satın almak istiyorsanız paykasa sisteminin resmi sitesine giriş yapabilir ve size uygun olan tutarı seçebilirsiniz. Sistem üzerinde minimum 10 europaykasa kart alabilmeniz mümkündür. İsterseniz daha yüksek tutarlarda da paykasa kart alabilirsiniz. Bundan başka kampanyalar düzenlenen zamanlarda daha uygun fiyatlarla bu kartları elde etmeniz mümkün olmaktadır. Bu kartların satışını gerçekleştiren kişilerde bulunmaktadır. Başka bir yerden satın alacağınız zaman dikkatli olmanız önerilmektedir. Piyasada dolandırıcı kişilerin olduğunu da göz önünde bulundurursak, resmi site üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Sistem oldukça basit bir şekilde kurulduğu için 10 europaykasa kart ile mobil telefonlar üzerinden bile alışveriş yapma imkanına sahip olmaktasınız. Bu kart yardımı ile internet üzerinde birçok yerde güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Kartın size sunmuş olduğu kolaylıklar sayesinde artık ödemeleri yapmanı daha güvenli ve basit olacak. İnternet dünyasının ilerleme kaydetmesi ile beraber bu kartlara olan ihtiyaçta artmış durumda. Bunun başlıca nedeni ise sizlerin kişisel bilgilerinizin paylaşılmadan rahatlıkla alışveriş yapabilme imkanına sahip olmanızdır.

Paykasa kartının ilgi görmesinin bir diğer sebebi ise ödeme işleminin SMS ile gelen kodla gerçekleşmesidir. Sanal alışverişler sırasında istediğinizi ürünü seçtikten sonra ödeme yapmak için sadece size gelen sms`deki kodu girmeniz yeterli olacaktır. Bu kod 16 haneli rakamdan oluşmaktadır ve talep ettiğiniz zaman anında size ulaştırılmaktadır. Alışveriş yaptığınız zaman ödeme yapma bölümünde “Paykasa” yöntemini seçmeniz gereklidir. Ardından 16 haneli kodu gireceksiniz ve satın alacağının ürünün fiyatına göre bakiyenizden tutar

Leave a comment